Novinky

01.09.2021 ZAHÁJENÍ KROUŽKŮ

Zahájení zájmových kroužků ve školním roce 2021/2022 bude probíhat v týdnu od 13. září 2021.

02.07.2020 Nový web

Vítáme Vás na nových webových stránkách DDM Vila Tereza, Uničov. Věříme, že se zde rychle zorientujete a zvyknete si na nový systém přihlašování. Své dotazy můžete psát na email: info@ddm-unicov.cz, nebo volejte 725 555 453, 585 051 156.

INFORMACE K TESTOVÁNÍ DĚTÍ NA TÁBORECH

22.06.2021
Na základě vládního nařízení pro Vás máme informace k testování dětí na letních příměstských táborech (platné od 26. června 2021)
 
Pro účast na letošních táborech je nutné splnit tzv. OTN (očkování – test – prodělaná nemoc). Dítě musí splnit jednu z níže uvedených podmínek:
 
• předložit potvrzení o proběhlém očkování (nejméně 22 dní po první dávce)
• předložit potvrzení o prodělané nemoci covid-19 (ne starší než 180 dní)
• originál potvrzení z odběrového místa o provedení PCR testu (nesmí být starší než 7 dní před nástupem na tábor)
• originál potvrzení z odběrového místa o provedení antigenního testu (nesmí být starší než 72 hodin před nástupem na tábor) - tzn. pokud dítě nastupuje na tábor v pondělí, antigenní test musí být proveden nejpozději v pátek

Pouze v mimořádném případě můžete přijít s vlastním testem, kterým prokazatelně otestujete své dítě a následně s dítětem počkáte 15 - 20 minut na výsledek a sepsání protokolu o testování. 
 
Test není možné si provést doma a přinést jen výsledek nebo čestné prohlášení.

Pokud nastane situace, že dítě (jeho zákonný zástupce) nepředloží první den, jedno z výše zmíněných potvrzení, nebude dítě na tábor přijato.
 
Test, očkování nebo prodělanou nemoc musí dokládat všichni účastníci od 6 let. Povinnost se týká i dospělých účastníků a to jak na příměstských, tak na pobytových táborech.
 
Pokud bude mít dítě v průběhu tábora příznaky onemocnění, bude ihned kontaktován zákonný zástupce, který dítě bude muset odvézt z tábora.


Celé znění - odtavec I/11:
 https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/maloobchody-2.pdf